Barierki z aluminium


 

 • System YAWAL BA 50

  • yawal-ba-50_1
  • yawal-ba-50_2

  Opis

  System YAWAL BA 50 cechuje przede wszystkim łatwość prefabrykacji i montażu. W przeciwieństwie do innych obecnych na rynku produktów tego typu wszystkie połączenia między elementami odbywają się za pomocą nitów i wkrętów. Wpływa to wydatnie na szybkość montażu, pozwala też w razie potrzeby zdemontować całą konstrukcje bez jej niszczenia.

  Najważniejszym elementem wyróżniającym ten wyrób w stosunku do innych obecnych na rynku jest materiał wyjściowy - aluminium. Profil aluminiowy jest stosunkowo lekki ale równocześnie wytrzymały. Pozwala łatwo i dokładnie obrabiać się. Można go też malować proszkowo na kilkaset kolorów dostępnych w palecie RAL i nie tylko. Oprócz tego profile aluminiowe można anodować uzyskując np. barwę i strukturę stali nierdzewnej.

   

  Zastosowanie

  BA 50 to system profili aluminiowych i akcesoriów do produkcji balustrad i barierek.

  Cechą charakterystyczną systemu jest jego wszechstronność. Szeroka gama profili na słupki i poręcze oraz akcesoria pozwala realizować załamania i zakręty konstrukcji bez konieczności dorabiania nietypowych elementów. Produkcja i montaż nie wymagają posiadania specjalistycznego sprzętu, wystarczy najprostsza piła, wiertarka i nitownica.

   

  Informacje techniczne

   


  Dokumenty

  Opis systemu YAWAL BA 50

szybki-kontakt

Kontakt z ekspertem

Skontaktujemy się z Państwem - odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy najlepszą ofertę.


{rsform 3}