Fasady elementowe


 

 • System MB-SE75

  • MB_SE75-2
  • MB_SE75

  Opis

  Konstrukcja fasady MB-SE75 składa się z segmentów mocowanych do konstrukcji nośnej budynku oraz łączonych pomiędzy sobą. Prefabrykacja elementów odbywa się w warsztacie produkcyjnym, co prowadzi do zdecydowanego podwyższenia jakości wyrobu finalnego. Z tak przyjętej koncepcji technicznej wynikają podstawowe zalety tego rozwiązania. Montaż na budowie dzięki stosowaniu kompletnych oszklonych segmentów jest zdecydowanie szybszy, a całkowite wyeliminowanie rusztowań zewnętrznych obniża także koszty prowadzenia budowy.

  System fasady elementowej spełnia najwyższe wymagania techniczne i estetyczne.

   

  Zastosowanie

  Przeznaczeniem systemu elementowej ściany osłonowej MB-SE75 są indywidualne realizacje obiektowe, w których do podstawowych wymogów należy szybki montaż oraz eliminacja rusztowań zewnętrznych podczas budowy.

  W fasadach systemu MB-SE75 można stosować różne elementy otwierane: okna i drzwi bazujące na systemie MB-70 lub MB-70HI, okna z ukrytym skrzydłem MB-70US, MB-70US HI lub w wersji MB-70SG a także „bezramowe” konstrukcje odchylane na zewnątrz, oparte na systemie strukturalnym MB-SG50.

  Elastyczne współgranie poszczególnych elementów systemu pozwala na optymalne dopasowanie konstrukcji do specyficznych wymagań obiektowych.

   

  Informacje techniczne

  W zależności od wymagań wytrzymałościowych system obejmuje szereg profili o głębokości 85-145 mm. Wypełnienia fasady MB-SE75 mogą mieć grubość w zakresie od 26-42 mm. System ten charakteryzuje się bardzo dobrą ochronę cieplną budynku, współczynnik przenikania ciepła Uf dla słupów i rygli w zależności od ich funkcji i budowy mieści się w granicach od 1,56 do 2,83 [W/m2K].


  Dokumenty

  Opis systemu MB-SE75

szybki-kontakt

Kontakt z ekspertem

Skontaktujemy się z Państwem - odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy najlepszą ofertę.


{rsform 3}