Płyty kompozytowe


 

 • System ALUCOBOND®

  • alucobond

  Opis

  ALUCOBOND® wyróżnia się doskonałymi właściwościami: płaskością, bogactwem kolorów, łatwością kształtowania. Został opracowany jako stabilny, a jednocześnie elastyczny materiał elewacyjny do rozwiązań architektonicznych. ALUCOBOND® jest wyjątkowo odporny na działanie czynników atmosferycznych, anty udarowy i wytrzymały na pęknięcia .Tłumi również drgania i jest łatwy do montażu.

   

  Zastosowanie

  To lekki materiał zespolony z dwóch warstw aluminium oraz rdzenia z tworzywa sztucznego. ALUCOBOND® jest produktem preferowanym do tworzenia nowoczesnej architektury, ale także wizerunku Corporate Design. Często też stosowany jest w przemyśle i transporcie.

   

  Informacje techniczne

   


  Dokumenty

   

 • System ALUCOBOND® Plus

  • alucobond_plus

  Opis

  Dzięki mineralnemu rdzeniowi płyta ALUCOBOND® plus spełnia wymagania wyższych klas przeciwpożarowych. Jest trudnozapalna i zapewnia sprawdzone właściwości produktów z rodziny ALUCOBOND®, takie jak np. płaskość, podatność na kształtowanie, odporność na działanie czynników atmosferycznych i łatwość przetwarzania.

   

  Zastosowanie

  Płyta ALUCOBOND® plus została zaprojektowana specjalnie do wysokich wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej w architekturze.

   

  Informacje techniczne

   


  Dokumenty

   

 • System ALUCOBOND® A2

  • alucobond-a2

  Opis

  Jak wszystkie produkty z rodziny ALUCOBOND® A2 płyta ALUCOBOND® jest łatwa do prefabrykacji, antyudarowa i odporna na pęknięcia, odporna na działanie czynników atmosferycznych a przede wszystkim niepalna.

   

  Zastosowanie

  Płyta ALUCOBOND® A2 to jedyna stosowana w architekturze niepalna aluminiowa płyta kompozytowa. Dzięki rdzeniowi mineralnemu płyta ALUCOBOND® A2 spełnia bardzo wysokie wymagania dyrektyw przeciwpożarowych oraz rozszerza możliwości projektowania i kształtowania budynków.

   

  Informacje techniczne

   


  Dokumenty

   

 • System ALUCOBOND® design

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

  Opis

  ALUCOBOND® design to nowa generacja powierzchni dla sprawdzonych płyt zespolonych ALUCOBOND®. Indywidualne powierzchnie dekoracyjne stwarzają bogate możliwości unikalnej siły wyrazu i swobody kształtowania w architekturze. We współpracy ze studiem projektowym opracowano także przykładową kolekcję dekorów, ilustrującą możliwości płyt ALUCOBOND® design w różnych kategoriach. Wybór wzorów obejmuje Sztuka / Moda, 3D Effect, Kamień / Natura, Carbon, Beton lub Drewno.

   

  Zastosowanie

  Dekory te tworzą akcenty w rozwiązaniach zewnętrznych i wewnętrznych, np. na elewacjach, portalach wejściowych i holach a ich działanie oparte jest głównie na efekcie 3D i głębi ostrości barw. Poza tym zastosowanie wysokiej jakości systemów lakierów gwarantuje długą trwałość. zaginanie, gięcie i walcowanie na okrągło płyt zespolonych jest bezproblemowe w porównaniu z innymi materiałami i rozszerza przestrzeń możliwości w zakresie języka kształtów.

   

  Informacje techniczne

  Powierzchnie indywidualne (On-Demand) są wykonywane specjalnie według wskazówek klienta. Dzięki wysokiej elastyczności i szybkiej realizacji możliwe jest zamawianie indywidualnych powierzchni także w małych ilościach. Efekt na obiekcie można na życzenie przedstawić w postaci przekładanych symulacji.


  Dokumenty

   

 • System ALUCORE®

  • alucore-panel

  Opis

  ALUCORE® to aluminiowa płyta kompozytowa złożona z dwóch blach wierzchnich i aluminiowego rdzenia o strukturze plastra miodu.

  Aluminiowy rdzeń o strukturze plastra miodu nadaje płycie zespolonej bardzo dużą sztywność na zginanie przy bardzo małym ciężarze. Dzięki temu ALUCORE® ma decydującą zaletę w zastosowaniach z bardzo wysokimi wymaganiami technicznymi co do materiału elewacyjnego lub dachowego, np. przy skrajnych obciążeniach wiatrem oraz w dużych dachach o konstrukcji samonośnej.

   

  Zastosowanie

  Zgodnie z tradycją wprowadzonego na całym świecie markowego produktu ALUCOBOND® także ALUCORE® do materiał kompozytowy do szerokiej gamy zastosowań w transporcie i przemyśle lub w architekturze, wyróżniający się optymalną płaskością, podatnością na kształtowanie i bogatą paletą kolorów.

   

  Informacje techniczne

   


  Dokumenty

   

szybki-kontakt

Kontakt z ekspertem

Skontaktujemy się z Państwem - odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy najlepszą ofertę.


{rsform 3}